Hakkımızda

%100 Müşteri Memnuniyeti İle Hizmetinizdeyiz

Zirve Endüstriyel Mutfak Elemanları ve Havalandırma Sistemleri

1980'den günümüze...

Proje Satış ekibimizden üretim ekibimize kadar, tüm faaliyetlerimiz her biri kendi alanlarında uzman, teknik ve akademik tecrübeye sahip çalışanlarımız tarafından yerine getirilmektedir. Ürünlerimizin çoğu kendi üretimimiz olmakla birlikte kalitesi CE, TSE, GAZMER tarafından onaylanmış ürünlerdir.
Ayrıca; Uluslarası endüstriyel mutfak sektöründe aktif şekilde ihracat ağını genişleten neredeyse tüm dünya ülkeleriyle iş ortaklığında bulunan sayılı firmalar arasındayız. Kuruluşumuzdan bu yana değişmeyen, tek öncelikli ilkemiz müşteri önemi ve memnuniyetidir. Her İş Bizim İçin Değerlidir " mantığıyla çıktığımız bu yolda Devlet ya da Özel farketmeksizin aldığımız her işin sorumluluğunu, asli görevimiz olarak benimser sonuçlarının kusursuz ve teslim ettiğimiz her işin kaliteli olması için ayrıca özveri ve çaba gösteririz.
Gösterdiğimiz gayretin yansıması olarak adımızın artık her pazarda tercih edilmesi ve sektörde takip edilen bir firma olduğumuzu haklı bir özgüven ile belirtmekteyiz.

Vizyonumuz

Marka bilinirliğimizi sürekli arttırarak dünya çapında tercih edilen bir Türk markası olmak ve bunun devamlılığını sağlayacak tüm sorumluluklarımızı yerine getirmek. Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde ileri teknoloji ve donanımla üretim yaparak, yenilikçi ve önderlik ilkelerimizi korumak. Kaliteden ödün vermeyen, her zaman güvenle tercih edilen bir marka olarak akla gelen ilk iki firmadan biri olmak.Misyonumuz

Hem perakende hem de konsept / proje satış kanallarında müşterilerimiz ile daha da entegre olmak Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha kaliteli ve hızlı cevap vermek adına hem yurtiçi hem de uluslar arası satış kanallarımızı stratejik bir şekilde geliştirmek ve genişletmek. Üretim kapasitemizi sürekli artırmak adına, makine parkurumuza, AR GE çalışmalarımıza, servis ve hizmet anlayışımıza, uzman çalışan kadromuza ve yenilik anlayışımıza sürekli yatırım yaparak ve gelişimini sağlamak ve her gün bir adım ileri taşımak.